Goma por Mercedes

Shitet nga: Albias 26 Jan 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma por Mercedes sprinter dhe c klas Jan shum tmira sikur t reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim