Goma të veres

Shitet nga: Shefki 08 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 parë goma të veres
Çmimi 120€
044320009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim