Goma te Dimerit

Shitet nga: Dritoni 08 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma te dimrit ,SAVA,-195-65-R15 me bandasha 5 shtrafa dhe rrotkapne origjinale per VW , vetem 3muaj te perdorura posedoj Fturen e Eurogomes qe i kam bler me 25.10.2014

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim