Goma te dimrit

Shitet nga: Goma 02 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim