Goma te dimrit dhe alufelge per Rover

Shitet nga: Asllan 15 Dhj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma M+S 185/55/15 dhe alufelge per Rover 200, 400, 25, 45 etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim