Goma te dimrit

Shitet nga: Goma 17 Sht 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te posa ardhur nga gjermania dhe jan pak te pordorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim