Goma te veres 175.70.13

Shitet nga: medi 15 Mar 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma vere dy jon thujse treja dy ma te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim