Goma te veres 215-55R16

Shitet nga: PRIVAT 24 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te firmes GoodYear 215-55R16 viti i prodhimit 2010 profil te mjaftushum gomat jan 4 copa te njejta për verë kan ardh nga Gjermani.Per me shume info. ntelefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim