Goma

Shitet nga: labi 22 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitn 4 goma te veres 225 45zr 17 pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim