Goma

Shitet nga: Berat 05 Nën 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me 14 c vetem 1muj teperdorura
Me bandasha per ford kombi
Per ma shum kontaktoni ne tel.049241388-osene 044195864
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim