Goma

Shitet nga: Xx 27 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimnit dy vite te perdorne
195 65 15 20 e copa

Shes edhe 4 bandasha 14 c 30 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim