Goma

Shitet nga: buli 02 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te veres shum te mira jen vetem 3 goma jan te ardhura nga zvicrra te lange rover 275/45R20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim