Goma

Shitet nga: edi 04 Dhj 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 15tshe per Golf 5 Audi Pasat etj ..
gomat jan me bandash 4 guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim