Goma

Shitet nga: Shemi 20 Dhj 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma M+S 195/65 R15 per golf 5 passat dhe kombi T5 Caddy etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim