Goma

Shitet nga: Xxxx 24 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 215 55 17 M+S
Gomat para 2 vite ika ble te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim