Goma

Shitet nga: Bajram 27 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma t ndryshme qmimet sipas marrveshjes gomat jan ardh prej zvicrre mund t kontaktoni edhe vajber 044305841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim