Gomat dhe fellnet 205 55 16 m+s Urgjend

Shitet nga: Rinor 06 Maj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gome dhe fellne 205 55 16 m+s boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim