Gomat e dimrit me fellge

Shitet nga: Luan 29 Nën 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat e dimrit me fellge. 205/55 R16 per veturë Audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim