Gomat e reja te veres 225/55/16, !!!

Shitet nga: Beni 21 Mar 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e veres Toyo, 225/55/16. 95v, Jane pothuajse te reja, te perdorura vetem 1500 km.
Cmimi mjaft i volitshem...

Per me shume shihni fotot dhe kontaktoni ne tel!049 162-329 & 049 823 723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim