Gomat e veres 195\65 R15

Shitet nga: bujari 08 Shk 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Firelli viber +37744847720
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim