Gomat komplet me bandash dhe Rotkapne

Shitet nga: Goma 13 Mar 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit komplet me bandash dhe rotkapne te wolfsvagenit
Gomat jan shum te mira siq shihen edhe ne foto
Gomat jan 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim