Gomat

Shitet nga: 044 162 329 10 Mar 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat SAVA 175/70/13 M+S
Gomat jane ne gjendje te mire teknike per me shum shih fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim