Gum per kamijon 235-75-R-17.5

Shitet nga: Afrim 29 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gum per kamijon 235-75-R-17.5 e ardhur nga Gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim