Guma SAVA 195/65/15 M+S

Shitet nga: Xhevdet 02 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   65 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy guma te firmes Sava
Gumat jan me bandasha 195/65/15
Gumat jan kan ne audi
Bandashat bajn edhe per golf 5
Gumat jan per dimer M+S viti i pridhimit 2012
Rrotkapnet jan shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim