Guma

Shitet nga: Isa 18 Pri 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gumat jon continental t'veres 195/65 R15
mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744741907.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim