Gumat 205-55-16 si treja

Shitet nga: Yll 27 Nën 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   85 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat viti 2014 urgjentisht per ma shume informata kontakto ne nr ose ne viber 045601535 qmimi i pa diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim