Jan gumat tdimnit

Shitet nga: Xhavit 02 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim