Mercedes shes fellnet 15 zoll 5 vrima

Shitet nga: ****** 24 Jan 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per mercedes 15 zoll 5 vrima per me shum inf 045274502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim