Mishelin 205-55-16. 90 përqin te rujtne

Shitet nga: Pronari 25 Krr 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gonat jan ( mishelin ) jan shum te mira. 205-55-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim