Motor i pollos 1.4 16v DOHC 1997

Shitet nga: vali 22 Nën 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
MOTORRI ESHT NE GJENDJE TMIR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim