Punp hidrokikut reno kllioviti 2003

Shitet nga: lono 31 Mar 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes punpen e renos clio ne gjendje shum te mir ekam ble per kerr tem e nuk ikipas fajet ajo e meka met
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim