Rrotkapne per Audi 15 zoll

Shitet nga: afrim 31 Dhj 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes rrotkapne per audi 15 4 cop original te arudhra nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim