Rrotkapnet per golf4 R15

Shitet nga: Buli 23 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim