She's fellnet 17 shum te mira

Shitet nga: Besi 26 Tet 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellnet 195 /65/17 per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim