Shes Goma 235 / 55 R17 (17coll) M+S

Shitet nga: Fation 18 Nën 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma 235 / 55 R17 (17coll) M+S te perdorura 2 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim