Shes fellnet

Shitet nga: riad 10 Mar 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jon te mira i kan gumat e veres
kto fellne bojn per vetem per opel
opel omega opel zafira opel astra etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim