Shes fellnet 15 she

Shitet nga: Liridon Murtezi 09 Nën 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 she
220 euro
Numri per kontakt : 044454360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim