Shes goma 14c

Shitet nga: Berat 05 Nën 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan vetem 1muaj te perdorura .I shes me gjith bandasha te fordit kombi
Qmimin e fundit e kan 50€ per cop .2 copa i kom per ma shum kontakto
Ne tel.044195864-049-241-388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim