Shes goma 205x55x16 4 copa te njejta

Shitet nga: ilir 20 Pri 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e mira 205x55x16 4 copa te njejta te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim