Shes goma me fellne

Shitet nga: Albias 16 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me fellne 215/ 45 /17por mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim