Shes gomat 195x60x16

Shitet nga: ilir 22 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 195x60x16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim