Shes gomat 235 65 17

Shitet nga: Gima 03 Dhj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesh 4 gomat 1 muaj te perdorura jon te reje 235/65/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim