Shes gomat m+s me bandash

Shitet nga: Muli 18 Mar 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me bandash m+s 195 65 15 te perdorura ne gjedje te mir per golf 4 etjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim