Shes gomat

Shitet nga: Goma 16 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat te dimrit m+s per gof 4 me bandash te perdorura shum pak 195 65 15 me ni qmim sh te arsyshem 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim