ShitEn gomat edimrit 195.65.r15+goma rezerv

Shitet nga: Hakif 09 Gsh 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat Jane vetem 2 muj te perdorura 15tshe. Plus rezerva e re. Qmimi 150e komplet ipadiskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim