Shiten 4 goma shum te mira

Shitet nga: Buli 11 Dhj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 175 70 14 shum te Mira 4 copa te ardhura nga jasht thuajse te reja bjen per gollf 2 dhe 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim