Shiten Bandashat 15-she me kapaka te Audi-s

Shitet nga: Fahri 18 Jan 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Bandashat 15-she me kapaka te Audi-s te ardhur nga Zvicra dhe gjinden në Batllavë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim