Shiten Gomat SAVA 195-65-15 te vitit 2012 me Fak..

Shitet nga: NIKU 14 Pri 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat SAVA 195-65-15 te vitit 2012 me Fakture te Bartura vetem gjate sezonit dimrore 15.11 deri me 15.03 ne GOLF IV shume te rujshme dhe pa asnje shpim ne gzhoje apo ne ndonje gje tjeter nuk jan askund te shperthyera , I shese vetem Gomat jo BANDASHAT per arsye se me duhen Parat me i ble gomat e vere
apo i Ndrroj me goma vetem per sezonin veror 205-55-16. per Fellga te Pacifikut me Tehin Mbrojtes .

Gomat Jane te prodhuara ne vitin 2012: 2 Goma jan ne javen e 34 dhe 2 Goma jan ne Javen e 36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim