Shiten

Shitet nga: Mentor 03 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten dy goma 17 45 215
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim