Shitet

Shitet nga: Mentor 03 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma te dimrit 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim